R.Navardauskas 15-ajame etape finišo liniją kirto šeštas

Ramūnas Navardauskas iki paskutinių metrų sekmadienį kovojo dėl pergalės „Tour de France“ lenktynių 15-ajame etape. „Canondaile-Garmin“ komandai atstovaujantis lietuvis finišo liniją kirto šeštas.

R.Navardauskas (dešinėje žalia apranga) užėmė 6-ąją vietą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
R.Navardauskas (antras iš dešinės žalia apranga) užėmė 6-ąją vietą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
15-ąjį etapą laimėjo vokietis A.Greipelis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
A.Greipelis sekmadienį buvo greičiausias.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2015-07-19 18:12, atnaujinta 2017-10-25 05:56

Sekmadienį dviratininkai įveikė vieną trumpiausių etapų – 183 km iš Mendės į Valansą, kur finišavo didele grupe.

Pirmas finišo liniją kirto vokietis Andre Greipelis („Lotto-Soudal“), keliais centimetrais aplenkęs tautietį Johną Degenkolbą (Giant-Alpecin“) ir norvegą Alexanderį Kristoffą („Katusha“).

Jie 183 km nuvažiavo per 3 val. 56 min. 35 sek.

Kartu su nugalėtoju finišavo 63 dviratininkų grupė.

Bendrojoje įskaitoje toliau tvirtai pirmauja 23-ias finišavęs britas Chrisas Froome'as („Team Sky“), kuris 3 min. 10 sek. lenkia kolumbietį Nairo Quintaną („Movistar“).

Ketvirtą kartą „Tour de France“ lenktynėse dalyvaujantis R.Navardauskas lyderiui pralaimi 2 val. 25 min. 20sek. Bendrojoje įskaitoje jis iš 157-osios vietos pakilo į 149-ąją. Iš viso klasifikuotas 171 dviratininkas.

Sekmadienio lenktynėse policijos pareigūnai padidintą dėmesį skyrė Ch.Froome'ui ir „Sky“ komandai. Lyderis šeštadienį trasoje buvo aplietas šlapimu, o kiti dviratininkai irgi skundėsi agresyviu žiūrovų elgesiu.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis liepos 26 dieną Paryžiuje.

Gyvai: VRK pirmininkė ir R. Požėla apie pirmąjį prezidento rinkimų turą