Tbilisio baseine R.Juozelskis ir vaikinų estafetė – septinti

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) Tbilisyje penktadienį plaukimo atrankos varžybose finalus pasiekė 200 m nugara plaukęs Rokas Juozelskis ir vaikinų estafetė 4x100 kompleksiniu būdu.

Tbilisio baseine vaikinų estafetė pateko į finalą.<br>A.Pliadžio/LTOK nuotr.

Jul 31, 2015, 2:07 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 1:19 PM

Finale lietuvis finišavo septintas – 2 min. 8,54 sek. Čempionu tapo rusas Pavelas tatarenka – 2 min. 0,01 sek.

Atrankoje R.Juozelskis nuotolį įveikė per 2 min. 5,61 sek. ir pasiekė penktą rezultatą tarp 33 dalyvių.

Paulius Martinkėnas šioje rungtyje liko 21-as – 2 min. 11,95 sek.

Vaikinų estafečių 4x100 m kompleksiniu būdu atrankoje Rokas Juozelskis, Erikas Kapočius, Paulius Martinkėnas, Darijus Astrauskas finišą pasiekė per 3 min 54,57 sek. ir pagerino Lietuvos vaikinų rekordą.

Tai buvo aštuntas rezultatas tarp 20 komandų, atvėręs duris į finalą.

Kovoje dėl medalių lietuviai plaukė lėčiau – 3 min. 55,54 sek. bet užėmė 7-ąją vietą, nes Rusijos rinktinė buvo diskvalifikuota. Auksas atiteko Italijos rinktinei – 3 min. 46,15 sek.

Merginų estafetės 4x100 m kompleksiniu būdu dalyvės Gabija Mankauskaitė, Kotryna Teterevkova, Ieva Jacevičiūtė, Gabija Zavackytė irgi gerino Lietuvos merginų rekordą, bet užėmė 19-ąją vietą tarp 22 komandų – 4 min. 34,43 sek.

Merginų 200 m krūtine rungtyje nepasisekė Gabjai Zavackytei, kuri liko devinta tarp 34 dalyvių – 2 min. 39,71 sek.