G. Titenis pasaulio čempionate liko be medalio

Giedrius Titenis 2015 metų pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje buvo labai arti medalio, bet jo neiškovojo. Geriausią sportinę formą per savo karjerą pasiekęs 26-erių lietuvis 100 m plaukimo krūtine finale distanciją įveikė per 59,96 sek. Lietuvis iš aštuonių plaukikų buvo šeštas, nors likus 15 metrų buvo trečias.

G.Titenis pusfinalyje pagerino sau priklausantį 100 m plaukimo krūtine Lietuvos rekordą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 3, 2015, 5:20 PM, atnaujinta Oct 22, 2017, 4:52 AM

Čempionu tapo Didžiosios Britanijos plaukikas Adamas Peaty. Jis distanciją įveikė per 58,52 sek. A.Peaty greičiausias buvo ir pusfinalyje. Antrąją vietą užėmė Pietų Afrikos plaukimo žvaigždė Cameronas Van der Burghas, o bronzą laimėjo kitas britas Rossas Murdochas.

2009 metų pasaulio čempionato bronzos laimėtojas sekmadienį į finalą prasimušė trečiuoju rezultatu. Sekmadienį G.Titenis 0,28 sek. pagerino sau priklausantį Lietuvos rekordą.

Praėjusių metų Europos čempionate Berlyne G.Titenis iškovojo tris medalius. Jis 50 m plaukimo krūtine rungtyje laimėjo sidabrą, o bronzos medalius skynė to paties stiliaus 100 ir 200 m distancijose.

Sekmadienį G.Titenį pusfinalyje tik pranoko pasaulio rekordininkas britas A.Peaty (58,18 sek.) ir C.Van der Burghas (58,49).