G. Titenis vėl medžios medalį: plauks 50 m krūtine pusfinalyje

2015 metų pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje savo pasirodymą pratęsė Giedrius Titenis. Antradienį ryte jis startavo 50 metrų krūtine rungties atrankoje ir pateko į pusfinalį, pasidalinęs 15–16 vietas. Atrankoje pasaulio rekordą pasiekė Pietų Afrikos Respublikos plaukikas.

G.Titenis sieks medalio 50 metrų krūtine rungtyje.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo.

Aug 4, 2015, 9:51 AM, atnaujinta Oct 22, 2017, 1:22 AM

26-erių lietuvis atstumą nuplaukė per 27,51 sek. Tai kiek prastenis pasiekimas nei jam priklausantis Lietuvos rekordas – 27,34 sek.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Kartu su lietuviu plaukęs Cameronas van der Burghas pagerino pasaulio rekordą – jis nuotolį nuplaukė per 26,62 sek. Antras liko Adamas Peaty – 26,68 sek. Trečias – 26,70 sek. užtrukęs Damiras Dugonjičius.

Praėjusių metų Europos čempionate lietuvis šioje rungtyje pelnė sidabro medalį.

Pusfinalis vyks 17 val. 48 min.

Pirmadienį G.Titeniui nepavyko iškovoti medalio 100 m plaukimo krūtine rungtyje – tada jis liko šeštas.

Antradienio vakarą į baseiną ners ir Rūta Meilutytė – jos laukia 100 m krūtine rungties finalas. Numatomas startas – 19 val. 17 min.