G. Titenis pasaulio plaukimo čempionate lieka be medalių

Giedriui Titeniui trečiadienį nepavyko pelnyti medalio pasaulio čempionate Kazanėje. Lietuvis plaukė 50 m krūtine finale, kuriame užėmė aukštą penktąją vietą. Šią vietą jis pasidalino su slovėnu Damiru Dugonjičiumi.

G.Titenis<br>AFP/Scanpix nuotr.

Aug 5, 2015, 6:14 PM, atnaujinta Oct 21, 2017, 9:40 PM

26 metų anykštėnas trasoje užtruko 27,23 sek. 50 m plaukimas krūtine nėra stiprioji lietuvio rungtis, ji dar priešakyje – tai 200 m nuotolio plaukimas krūtine.

Čempionu tapo Adamas Peaty – 26,51 sek. Antras liko Cameronas van der Burghas, užfiksavęs 26,66 sek. laiką. Trečias – Kevinas Cordesas – 26,86 sek.

Pusfinalio plaukime antradienį G.Titenis distanciją įveikė per 27,20 sek. ir fiksavo Lietuvos rekordą.

Pirmadienį Giedrius Titenis kovojo ir dėl medalio 100 m plaukimo krūtine varžybose, tačiau liko šeštas. Dabar jam liko pasirodymas 200 m krūtine rungtyje.

„Pagrindinė Giedriaus rungtis – 200 m plaukimas krūtine. 2009 metų pasaulio čempionate jis bronzą iškovojo būtent toje rungtyje. 50 m nėra jo distancija. Jis kovos ir gali pagerinti savo rezultatą. Abejoju, ar bus medalis, nors visko gali būti“, – Lrytas.lt kiek anksčiau sakė treneris G.Martinionis.

„200 metrų rungtyje jis dar gali laimėti medalį. Aš tuo tikiu. Visi šitie patekimai į finalą – preliudija prieš 200 metrų finalą“, – pridėjo treneris.