M. Sadauskui ir P. Strazdui Kazanėje įveikti atrankų nepavyko

M.Sadauskui įveikti atrankos nepavyko.<br>Reuters/Scanpix nuotr. iš archyvo

Aug 5, 2015, 10:06 AM, atnaujinta Oct 22, 2017, 12:08 AM

Mindaugas Sadauskas pasiekė geriausią savo sezono rezultatą, laimėjo savąjį plaukimą, bet neįveikė 100 m plaukimo laisvu stiliumi atrankos. 25 metų sportininkas Kazanėje vykstančiame 2015 metų pasaulio plaukimo čempionate distanciją įveikė per 49,49 sek., bet šio laiko nepakako, kad jam atsirastų vietos pusfinalyje.

M.Sadauskas tarp 115 dalyvių buvo 27-as.

Trečiadienį 18 val. 10 min. Giedrius Titenis dalyvaus 50 m plaukimo krūtine varžybų finale.

200 metrų kompleksinio plaukimo atrankoje dalyvavo 19-metis Povilas Strazdas. Jis distanciją įveikė per 2 min. 03,67 sek. ir į pusfinalį nepateko. P.Strazdas penktajame plaukime buvo dešimtas.Tarp 47 sportininkų bendrojoje įskaitoje jis buvo 28-as. Geriausią laiką atrankoje parodė amerikietis Ryanas Lochte (1 min. 57,90 sek.).