G. Titenis pajudėjo dar vieno finalo link

Giedrius Titenis veržiasi dar vieno finalo link. Kazanėje 2015 metų pasaulio plaukimo čempionatas lietuviui – įsimintinas. 26 metų anykštėnas jau varžėsi dvejuose finaluose, o ketvirtadienį į pajudėjo 200 m plaukimo krūtine varžybose. Atrankoje G.Titenis distanciją įveikė per 2 min. 11,11 sek.. Penktajame plaukime jis buvo 5-as. G.Titenis bendroje įskaitoje buvo 16-as ir pateko į pusfinalį.

G.Titenis dalyvavo 50 m ir 100 m plaukimo krūtine finaluose, bet medalių dar neiškovojo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2015-08-06 09:29, atnaujinta 2017-10-21 20:43

Pusfinalis – 18 val. 29 min.

„Pagrindinė Giedriaus rungtis – 200 m plaukimas krūtine. 2009 metų pasaulio čempionate jis bronzą iškovojo būtent toje rungtyje. 50 m nėra jo distancija. Jis kovos ir gali pagerinti savo rezultatą. Abejoju, ar bus medalis, nors visko gali būti“, – lrytas.lt trečiadienį sakė pirmasis Rūtos Meilutytės plaukimo treneris Giedrius Martinionis.

G.Titenis Kazanėje dalyvavo dvejuose finaluose. 26 metų anykštėnas pirmadienį kovojo dėl medalio 100 m plaukimo krūtine varžybose, bet užėmė šeštąją vietą, nors likus 15 metrų dar buvo trečias.

Trečiadienį G.Titenis varžėsi dėl 50 m plaukimo krūtine medalio. Distanciją jis įveikė per 27,23 sek. Ir penktąją vietą pasidalijo su slovėnu Damiru Dugonjičiumi.

Barjero neperžengė

Danas Rapšys 200 m plaukimo nugara atrankoje distanciją įveikė per 1 min. 59 sek., bet traumuotas sportininkas į pusfinalį nepateko. Trečiajame plaukime tarp dešimties dalyvių jis buvo šeštas. Trečiajame plaukime geriausiai pasirodė japonas Ryosuke Irie, distanciją įveikęs per 1 min. 56,68 sek.

D.Rapšys tarp 37 sportininkų buvo 19-as.

Raminta Dvariškytė 200 m plaukimo krūtine atrankoje distanciją įveikė per per 2 min. 31,74 sek. Lietuvė antrajame plaukime buvo trečia. Jos plaukimas geriausią rezultatą parodė kroatė Ana Radič, distanciją įveikusi per 2 min. 29,71 sek.