Jamaikos sprinterė šeštą kartą tapo pasaulio čempione

Sidabro medalį pelnė Olandijos rekordą pagerinusi Dafne Schippers (10,81 sek.), bronzos – amerikietė Tori Bowie (10,86 ek.).

Shelly-Ann Fraser-Pryce jau šeštąjį kartą tapo pasaulio čempione.<br>APF nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Aug 24, 2015, 7:12 PM, atnaujinta Oct 19, 2017, 2:35 AM

Londono olimpinių žaidynių čempionė finišavo per 10,76 sek. Pasaulio čempione jamaikietė tapo šeštąjį kartą.

Vyrų šuolių su kartimi varžybose triumfavo kanadietis Shawnacy Barberis (5 m 90 cm). Sidabro medalis atiteko vokiečiui Raphaeliui Marcelui Holzdeppe (5 m 90 cm). Tuo tarpu bronzos medaliais pasidabino net trys lengvaatlečiai – favoritu laikytas prancūzas Renaud Lavillenie (5 m 80 cm) ir du lenkai Pawelas Wojciechowskis (5 m 80 cm) bei Piotras Lisekas (5 m 80 cm).

Vyrų 3000 m barjerinio bėgimo finale keturias pirmąsias vietas užėmė Kenijos atstovai. Auksas atiteko Eekielui Kemboi (8 min. 1,28 sek.), sidabras – Consestui Kipruto (8.12,38), bronza – Briminui Kiprop Kipruto (8.12,54).

Moterų 10 km bėgime nugalėjo Kenijos stajerė Vivian Jepkemoi Cheruiyot (31 min. 41,31 sek.). Antra finišavo Geletė Burka (31.41,77) iš Etiopijos, trečia – amerikietė Emily Infeld (31.43,49).

Moterų trišuolio rungtyje pasaulio čempione tapo kolumbietė Caterine Ibarguen (14 m 90 cm). Antrąją vietą užėmė Izraelio atstovė Hana Kniazijeva-Minenko (14 m 78 cm), trečiąją – kazachė Olga Rypakova (14 m 7 cm).