I. Navakauskas laimėjo Rusijos prezidento taurės sidabrą

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

I.Navakauskas iškovojo sidabrą.

Elta ir lrytas.lt inf.

Aug 25, 2015, 7:35 PM, atnaujinta Oct 18, 2017, 10:34 PM

Pasaulio čempionate ketvirtąją vietą užėmęs baidarininkas 200 m distancijos finale finišavo per 35,550 sek. ir vos 0,004 sek. atsiliko nuo pirmąją vietą užėmusio ruso Jurijus Postrigajaus (35,546 sek.).

Kitas lietuvis Edvinas Ramanauskas (35,961 sek.) užėmė ketvirtąją vietą, o Aurimas Lankas (36,449 sek.) buvo septintas.

Keturviečių baidarių mišrių komandų varžybose A. Lankas ir E. Ramanauskas kartu su rusėmis Svetlana Černigovskaja ir Andželika Červova (1.29,936) užėmė šeštąją vietą.

Rusijos prezidento taurės varžybos baigsis trečiadienį.