Padelio teniso turnyre pergales skynė Š. Marčiulionis

Gražus oras ir šiluma vėl lepino padelio teniso mėgėjus, kurie rungtyniavo trečiajame padelio teniso turnyro „LPF vasaros taurė“ 2015 etape Dubingių teniso ir padelio klube. Šiame turnyre rungtyniavo vyrų ir moterų žaidėjų poros, pagal stiprumą paskirstytos į A ir B lygas.

Padelio teniso turnyro dalyviai ir laimėtojai.<br>Tennis &amp; More nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Aug 25, 2015, 12:19 AM, atnaujinta Oct 19, 2017, 2:18 AM

Visų grupių varžybos vyko rato sistema, todėl dalyvių poros tarpusavyje susitiko po vieną kartą. Stipriausioje Vyrų A grupėje visas keturias pergales iškovojo Arūnas Rozga ir Šarūnas Marčiulionis.

Net trys žaidėjų poros: Giedrius Vėželis ir Algirdas Draugelis, Luidgi Pakula ir Jurgis Rudgalvis bei Gintaras Kateiva ir Titas Mikelevičius iškovojo po dvi pergales bei dukart pralaimėjo, todėl teko skaičiuoti setų santykį, kuris ir išdėstė poras minėta eile.

Vyrų B grupėje taip pat vyko atkaklios kovos, dažnai pasibaigusios minimalia vienos ar kitos poros persvara. Šioje grupėje stipriausi buvo Valdas Vėbra ir Aivaras Mezginas, įveikę visus varžovus. Antrąją vietą iškovojo praėjusio etapo nugalėtojai Vilmantas Šimoniūtis ir Tauras Macijauskas, o trečiąją – Arvydas Šutavičius su Artūru Moliu.

Moterų B grupės varžybose favoričių vardus pateisino Mildos Banaitienės ir Dovilės Draugelės pora, nugalėjusi visas varžoves. Antrąją vietą iškovojo Raimonda Rutkauskaitė ir Laura Marčiulionė, o trečiąją – Daiva Krivickienė ir Beata Malakauskienė.

Daug parungtyniavę, maloniai pabendravę ir gražiai gamtoje praleidę savaitgalį padelio teniso mėgėjai išsiskirstė iki rugsėjo, kurio 26-27 dienomis įvyks paskutinis, finalinis padelio teniso turnyro „LPF vasaros taurė 2015“ etapas.