Paplūdimio tinklininkėms nepavyko patekti į finalą

Sekmadienį Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė patyrė pirmą skaudų pralaimėjimą po penkių iš eilės pergalių Makedo de Kavaleiros mieste (Portugalija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionate.

Lietuvės suklupo pusfinalyje.<br>Justino Stacevičiaus nuotr. iš archyvo

Aug 30, 2015, 1:15 PM, atnaujinta Oct 18, 2017, 7:10 AM

Aštuntos pagal skirstymą lietuvės pusfinalyje 1:2 (16:21, 21:19, 10:15) pralaimėjo lenkėms Katarzynai Kociolek ir Dorotai Strag (20 reitingas).

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

Lenkijos pora yra praėjusių metų Europos jaunimo (iki 22 metų) vicečempionės, o šiame čempionate kol kas žengia be pralaimėjimų. Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pogrupyje taip pat laimėjo visas trejas rungtynes, vėliau aštuntfinalyje 2:0 (21:14, 21:17) nugalėjo olandes Julią Wouters bei Lauri Luijken (23 reitingas), o ketvirtfinalyje 2:1 (21:23, 21:17, 15:11) įveikė šveicares Dunją Gerson ir Laurą Caluori (29 reitingas).

Lietuvai atstovaujanti vaikinų Arno Rumševičiaus ir Luko Každailio komanda jau baigė savo pasirodymą Europos jaunimo čempionate. Lietuviai (22 reitingas) aštuntfinalyje 0:2 (13:21, 16:21) neprilygo vieniems čempionato favoritų, praėjusių metų pasaulio jaunimo čempionams lenkams Kacperui Kujawiakui ir Michalui Brylui (3 reitingas).

A.Rumševičius ir L.Každailis bendrojoje įskaitoje pasidalino 9-16 vietas ir uždirbo 40 pasaulio reitingo taškų. I.Dumbauskaitė ir M.Povilaitytė Europos jaunimo čempionato mažajame finale žais šiandien 16.00 val. su Europos žaidynių nugalėtojomis šveicarėmis Nina Betschart ir Nicole Eiholzer (3 reitingas) arba rusėmis Ksenia Dabiža ir Nadežda Makroguzova (7 reitingas).