Lietuvės naujų sportų – pasaulio biatlo ir triatlo – čempionės

Lietuvos penkiakovės atstovės gerai pasirodė Gruzijoje.
Daugiau nuotraukų (4)

Sep 21, 2015, 2:39 PM, atnaujinta Oct 14, 2017, 6:35 PM

Gruzijos mieste Batumyje įvyko 2015 metų pasaulio biatlo (1,5 km. bėgimas, 200 m. plaukimas jūroje (100 metrų pirmyn ir 100 metrų atgal) ir dar 1,5 km. bėgimas) ir triatlo (4 ratai: šaudymas, 100 metrų plaukimas ir 800 m. bėgimas) čempionatai, kuriuos surengė Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM). Varžybose dalyvavusios Gintarė Venčkauskaitė, Karolina Gužauskaitė ir Aurelija Tamašauskaitė namo parveš 4 apdovanojimus.

Suaugusiųjų triatlo pasaulio čempione tapo G. Venčkauskaitė. 22 metų kaunietė aplenkė prizininkėmis tapusias austrę Niną Waldner ir gruzinę Nataliją Biačevą.

Biatlo suaugusiųjų varžybas laimėjo 19-metė A. Tamašauskaitė. Finiše ji aplenkė dvi Pietų Afrikos Respublikos atstoves – Cindy Schwulst ir Teresą Richards.

A. Tamašauskaitė laimėjo ir triatlo merginų jaunimo varžybas, o jų vicečempione tapo K. Gužauskaitė. Trečiąją vietą užėmė italė Nicole Campaner.