Europos stalo teniso čempionate pergales keitė pralaimėjimai

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

E.Stuckytės kraityje – dvi pergalės.<br>LTOK nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 1, 2015, 8:15 AM, atnaujinta Oct 12, 2017, 2:16 PM

Antrą pergalę keturių dalyvių moterų trečiosios grupės turnyre iškovojo Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė, kuriai antrajame ture buvo įskaityta pergalė prieš rumunę Danielą Monteiro Dodean.

Lemiamoje dvikovoje dėl pirmosios vietos ir kelialapio į pagrindines varžybas Lietuvos stalo tenisininkė ketvirtadienį susitiks su šveicare Rachel Moret, kuri antrajame ture 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) pralaimėjo austrei Amelie Soljai.

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo Lietuvos pirmenybių prizininkė Ugnė Baskutytė, antrosios kvalifikacinių varžybų grupės antrojo turo mače 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:3) įveikusi Izraelio sportininkę Nicolę Trosman.

Ketvirtadienį lemiamoje moterų trečiosios grupės turnyro dvikovoje Lietuvos čempionė Eglė Stuckytė 1:3 (11:6, 9:11, 5:11, 2:11) nusileido šveicarei Rachel Moret ir su dviem pergalėmis bei vienu pralaimėjimu liko antra grupėje.

Papildomame atrankos atkrintamųjų varžybų etape dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą E. Stuckytė ketvirtadienį žais su švede Jennifer Jonsson.

Nepasisekė šalies pirmenybių prizininkei Ugnei Baskutytei, kuri antrosios kvalifikacinių varžybų grupės trečiojo turo mačą 0:3 (9:11, 6:11, 11:13) pralaimėjo rumunei Cameliai Postoacai ir su viena pergale bei dviem pralaimėjimais liko trečia grupėje bei baigė pasirodimą pirmenybėse.

Trečioji Lietuvos stalo tenisininkė bei rinktinės lyderė Rūta Paškauskienė asmenines varžybas ketvirtadienį pradės nuo pirmojo pagrindinio (1/64 finalo) etapo.