Tinklininkės ant Gruzijos smėlio liko ketvirtos

Pajėgiausia Lietuvos pora pirmajame rate buvo laisva, o antrajame 0:2 (15:21, 21:23) nusileido rusėms Olgai Motrič ir Nadeždai Makroguzovai.

M.Povilaitytė ir I.Dumbauskaitė užėmė ketvirtą vietą turnyre Gruzijoje.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

2015-10-04 19:50, atnaujinta 2017-10-11 23:33

Vėliau lietuvės dviejų minusų sistema vykusiose varžybose 2:0 (21:16, 22:20) įveikė ukrainietes Iriną ir Iną Machno, 2:0 (21:11, 21:18) nugalėjo ruses Aleksandrą Spiniovą ir Nataliją Klimanskają bei 2:1 (21:16, 15:21, 15:11) įrodė pranašumą prieš ukrainietes Valentiną Davidovą bei Jevgeniją Ščipkovą.

Pusfinalyje mūsiškės po 52 min. trukusios kovos 1:2 (13:21, 21:19, 12:15) nusileido O.Motrič ir N.Makroguzovai, o mažajame finale 1:2 (13:21. 21:17, 11:15) pralaimėjo rusėms Aleksandrai Moisejevai ir Anastasijai Barsuk.

Turnyro nugalėtojomis tapo rusės Jekaterina Sirciova ir Julija Abalakina.

Finalinis etapas žiemą vyks uždarame aikštyne Latvijoje.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?