Marijampolėje kultūristai varžėsi R. Burneikos vardo turnyre

T.Bendoraitis užėmė trečiąją vietą.<br>T.Bendoraičio/facebook.com nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Oct 6, 2015, 10:58 AM, atnaujinta Oct 11, 2017, 6:53 PM

Žinomo kultūristo Roberto Burneikos Marijampolėje pirmą kartą surengtose kultūrizmo varžybose „Burneika Sports“ absoliučiais nugalėtojais tapo Lietuvos atstovė Diana Stankejeva ir ukrainietis Andrejus Kucharčiukas.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

D. Stankejeva moterų bikinio absoliučioje įskaitoje aplenkė antrąją vietą užėmusią Kristiną Karaliūtę-Stoliarovienę ir trečioje pozicijoje likusią Mariną Rockiną.

Ūgio kategorijoje virš 166 cm nugalėjo D. Stankejeva, antra liko M. Rockina, trečia – Asta Kočėnaitė.

Ūgio kategorijoje iki 166 cm pirmoji pozicija atiteko K. Karaliūtei-Stoliarovienei, antroji – Laimai Petrukonytei, trečioji – estei Kristinai Aleksejevai.

Vyrų kultūrizmo svorio kategorijoje iki 90 kg triumfavo prestižiniame „Arnold Classic“ turnyre Ispanijoje nugalėjęs lietuvis Tomas Bendoraitis. Antrąją vietą užėmė estas Otas Kyvikas (Ott Kiivik), trečiąją – Donatas Radavičius.

Kategorijoje per 90 kg visus varžovus pranoko A. Kucharčiukas. Antras buvo lietuvis Nerijus Bružas, trečias – rusas Aleksandras Aleksejevas.

Absoliučioje įskaitoje pirmas buvo A. Kucharčiukas, antras – N. Bružas, trečias – T. Bendoraitis.