Su nauju šalies rekordu Giedrius Titenis Europoje liko penktas

Pirmąją vietą laimėjo šios rungties čempiono titulą ginantis slovėnas Damiras Dugonjičius – jis finišo sienelę ranka palietė 26,20 sek. po starto.

Giedrius Titenis<br>AFP nuotr.

Dec 2, 2015, 3:45 PM, atnaujinta Oct 1, 2017, 4:49 PM

Finale Lietuvis plaukė pirmuoju taku. Pusfinalyje lietuvis nuotolį nuplaukė per 26,58 sek. ir tarp 16 dalyvių buvo 7-asis. Antrame pusfinalyje G.Titenis kovojo su Baltarusijos, Turkijos, Slovėnijos, Airijos, Estijos , Didžiosios Britanijos ir Šveicarijos atstovais. Lietuvis pusfinalyje užėmė ketvirtąją vietą, tačiau į finalą prasimušė.

Trečiadienio ryte vykusioje 50 m nuotolio krūtine atrankoje G.Titenis gan lengvai prasimušė į pusfinalį.  Jis nuotolį įveikė per 26,45 sekundės ir, 0,46 sekundės pagerinęs šalies rekordą trumpame baseine, atrankoje aplenkė antrą ir trečią vietą užėmusius atitinkamai rusą Andrejų Nikolajevą (26,48 sek.) bei praėjusių pirmenybių bronzos medalininką airį Alexanderį Murphy (26,51 sek.).

Šios rungties čempiono titulą ginantis slovėnas Damiras Dugonjičius (26,54 sek.) atrankoje buvo užėmęs penktą vietą.

Taip pta šioje distancijoje startavęs Andrius Šidlauskas nuotolį nuplaukė per 27,41 sekundės ir bendroje įskaitoje liko 27-tas tarp 50-ties atletų. Iki išsvajoto šešioliktuko jam pritrūko 0,33 sekundės.