Antra diena: G. Titenį stabdė skausmai, D. Rapšys – pusfinalyje

Ketvirtadienį tęsiasi Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine. Antrąją varžybų Izraelyje dieną iš lietuvių pirmasis pradėjo Povilas Strazdas.  Jis dalyvavo 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi atrankoje. P.Strazdas antrajame plaukime distanciją įveikė per 1 min. 47,22 sek.

G.Titenis.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Izraelyje vyksta Europos plaukimo čempionatas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 3, 2015, 8:48 AM, atnaujinta Oct 1, 2017, 3:11 PM

Savo plaukime jis buvo septintas. P.Strazdas į kitą etapą nepateko. Jis tarp 27 dalyvių buvo 20-as.

Antradienį 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje turėjo dalyvauti Giedrius Titenis. Sportininkas atvyko į baseiną, apšilinėjo, tačiau sportininkui ėmė skaudėti petį ir jis nusprendė nerizikuoti.

Andrius Šidlauskas 200 m plaukimo krūtine atrankoje distanciją įveikė per 2 min. 10,53 sek. Trečiajame plaukime jis buvo septintas. Tarp 30 dalyvių jis buvo 21-as.

Danas Rapšys 100 m plaukimo nugara atrankoje distanciją įveikė per 51,65 sek. Lietuvis trečiajame plaukime buvo antras. Bendroje įskaitoje D.Rapšys buvo 13-as iš 45 dalyvių ir pateko į pusfinalį.

Atrankoje dalyvavo ir Gytis Stankevičius. Jis distanciją įveikė per 53,22 sek. G.Stankevičius bendroje įskaitoje buvo 30-as.

Jau pirmąją dieną sirgalius gerokai pradžiugino G.Titenis. Jis 50 m plaukimo krūtine finale pagerino Lietuvos rekordą, kai distanciją įveikė per 26,38 sekundės, bet iškovoti medalio nepavyko. G.Titenis liko penktas.

Trečiadienį finale dalyvavo ir Danas Rapšys. Vienas perspektyviausių Lietuvos plaukimų varžėsi 200 m plaukimo nugara finale.

Nuotolį jis įveikė per 1 min. 51,3 sekundės ir užfiksavo naują Lietuvos rekordą, bet liko ketvirtas.