Biatlono lenktynėse – pirmieji Tomo Kaukėno įskaitiniai taškai

Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydęs prancūzas Martinas Fourcade'as – 24 min. 2 sek.

T.Kaukėnas pelnė pirmuosius sezono įskaitinius taškus.<br>A.Pliadžio nuotr.
Švedijoje vyksta pirmasis pasaulio biatlono taurės etapas. 10 km sprintą laimėjo M.Fourcade'as.<br>AP nuotr.
Švedijoje vyksta pirmasis pasaulio biatlono taurės etapas. Sėkmingai varžybas pradėjo legendinis norvegas O.E.Bjoerdalenas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 5, 2015, 2:52 PM, atnaujinta Oct 1, 2017, 3:03 AM

Antrąją vietą užėmė vokietis Arndas Peifferis (+51,6 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją – legendinis norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (+55,2 sek.; 2).

25-erių metų T.Kaukėnas, kuriam teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 30,9 sek.

24-erių metų Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis (+5.06,5; 5) užėmė 94-ąją vietą, o 23-ejų metų Vytautas Strolia (+6.40,3; 7) liko 103-ias. Lenktynėse startavo 105 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po dvejų lenktynių pirmauja 108 taškus turintis O.E.Bjoerndalenas.

T.Kaukėnas su 4 taškais tarp 61 klasifikuoto biatlonininko yra 57-as.