Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose – 49-as

Švedijoje vykstančio pirmojo

Tomas Kaukėnas<br>V.Balkūno nuotr.

Dec 6, 2015, 1:18 PM, atnaujinta Oct 1, 2017, 12:46 AM

Nugalėjo pirmas startavęs prancūzas Martinas Fourcade'as. Tris kartus šaudykloje suklydęs sportininkas finišą pasiekė per 31 min. 22,4 sek.

Antrąją vietą užėmė vokietis Arndas Peifferis (+35,1 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją – kitas prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+55,2 sek.; 2).

25-erių metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti net šešis baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 27,8 sek.

Lenktynėse dalyvavo 60 biatlonininkų. Jie startavo pagal šeštadienį vykusių sprinto lenktynių rezultatus.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja 140 taškų surinkęs M. Fourcade'as. Antrąją vietą užima norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (138 tšk.), o trečiąją – Quentinas Fillonas Maillet (134 tšk.).

T. Kaukėnas su 4 taškais tarp 64 klasifikuotų biatlonininkų yra 61-as.