Pirmasis rezultatyvus D. Zubraus perdavimas šiame NHL sezone

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Dainius Zubrus<br>AFP nuotr.

Dec 9, 2015, 8:05 AM, atnaujinta Sep 30, 2017, 12:00 PM

Antradienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) turėjo pripažinti vienuoliktą pergalę per 27 mačus iškovojusios bei tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios „Calgary Flames“ (24 taškai) ekipos pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo įvartį pelnė Chrisas Tierney'is bei rezultatas tapo 1:1.

Pats D. Zubrus per 11 ir 15 sekundžių dukart smūgiavo į varžovų vartus bei trissyk (7:45, 24:15 ir 51:39) gavo po dvi baudos minutes.

Antrojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Joe Thorntonas (11:02).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 11 varžovų metimų iš 14, o jį antrajame kėlinyje (23:11) pakeitęs Alexas Stalockas – 18 metimų iš 19.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Markusas Granlundas (1:45), Seanas Monahanas (8:07), Michaelis Frolikas (22:27) ir Mikaelis Backlundas (28:59), o „Flames“ vartininko Karrio Ramo sąskaitoje – 31 atremtas varžovo metimas iš 33.

Filadelfijos „Flyers“ – Niujorko „Islanders“ 3:4 (po baudinių)

Kolambuso „Blue Jackets“ – Los Andželo „Kings“ 2:3 (po pratęsimo)

Vašingtono „Capitals“ – Detroito „Red Wings“ 3:2 (po baudinių)

Toronto „Maple Leafs“ – Naujojo Džersio „Devils“ 3:2 (po baudinių)

Floridos „Panthers“ – Otavos „Senators“ 2:4

Sent Luiso „Blues“ – Arizonos „Coyotes“ 4:1

Čikagos „Blackhawks“ – Nešvilio „Predators“ 4:1

Dalaso „Stars“ – Karolinos „Hurricanes“ 6:5