Dainius Zubrus NHL sužaidė jau 1250 rungtynių

Kitų trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

D.Zubrus tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų užima 83-čią vietą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 10, 2015, 10:52 AM, atnaujinta Sep 30, 2017, 6:26 AM

Antradienį svečiuose 16,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (0:0, 0:1, 3:2, 0:1) turėjo pripažinti dvyliktą pergalę per 29 mačus iškovojusios bei į dvyliktąją poziciją Vakarų konferencijoje pakilusios Edmontono „Oilers“ (26 taškai) ekipos pranašumą.

Per nepilnas 6 žaidimo minutes (5:49) lietuvis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Tai buvo 1250-osios D.Zubraus rungtynės NHL ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų užima 83-čią vietą.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusiems arenos šeimininkams įvarčius pelnė Leonas Draisaitlas (26:22), Jordanas Eberle (48:21), Iiro Pakarinenas (55:23) ir Tayloras Hallas (63:59), o „Oilers“ vartininkas Andersas Nilssonas atrėmė 25 svečių metimus.

„Sharks“ komandos gretose įvarčiais pasižymėjo Justinas Braunas (43:56), Patrickas Marleau (51:07) ir Joe Pavelskis (52:37), o vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 16 atremtų arenos šeimininkų metimų.

Monrealio „Canadiens“ – Bostono „Bruins“ 1:3

Kolorado „Avalanche“ – Pitsbergo „Penguins“ 2:4

Vankuverio „Canucks“ – Niujorko „Rangers“ 2:1