G. Titenis Amsterdame trečias, M. Sadauskas – penktas

Olandijoje prasidėjo

G.Titenis finišavp trečias.<br>T.Bauro nuotr.

2015-12-12 13:29, atnaujinta 2017-09-29 20:50

Penktadienį 200 m vyrų rungtyje krūtine G. Titenis pagrindiniame aštuonių dalyvių finale finišavo trečias (2 min. 13,25 sek.), pralaimėjęs tik norvegui Sverre'ui Naessui (2:13,08) ir olandui Sebui van Lithui (2:13,11).

M. Sadauskas tarp aštuonių 100 m laisvuoju stiliumi dalyvių finišavo penktas – 49,74 sekundės.

Nugalėjo turnyro šeimininkas Sebastiaanas Verschurenas (48,64 sek.), aplenkęs lenką Konradą Czerniaką (48,96 sek.) bei prancūzą Clement'ą Mignon'ą (49,36 sekundės).

G. Titenis Amsterdame turėtų varžytis dar 50 ir 100 m krūtine nuotoliuose, o M. Sadauskas – 50 m distancijoje laisvuoju stiliumi.

REPORTERIS: Kopenhagoje milžiniškas gaisras pasiglemžė istorinį pastatą