Pitsbergo „Penguins“ – Bostono „Bruins“ 2:6

„Sharks“ ir „Senators“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2015-12-19 09:12, atnaujinta 2017-09-28 12:53

Penktadienį svečiuose 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:4 (0:0, 1:1, 1:3) pralaimėjo septynioliktą pergalę per 33 susitikimus iškovojusiai bei septintojoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančiai Otavos „Senators“ (39 taškai) komandai.

Per 13 žaidimo minučių (13:02) lietuvis kartą netiksliai smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir antrajame kėlinyje atsėdėjo 2 baudos minutes.

Iš viso šiame sezone puolėjo D. Zubraus sąskaitoje per vienuolika rungtynių – 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas ir 8 baudos minutės.

Tai buvo jau 1254-osios D. Zubraus rungtynės NHL ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų pakilo į 81-ą vietą, kurią dalijasi su 1979-1998 metų sezonuose rungtyniavusiu kanadiečiu Kevinu Lowe'u.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Bobby's Ryanas (24:46), Jeanas- Gabrielius Pageau (48:22), Chrisas Widemanas (53:06) ir Erikas Karlssonas (55:51).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Joe Thorntonas (20:29) ir Brentas Burnsas (57:36).