Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pralaimėjo vengrams

Antradienį nacionalinė vyrų rankinio rinktinė, besiruošianti artėjančioms atrankos į 2017 m. pasaulio čempionatą kovoms, tarptautiniame turnyre Lenkijoje pralaimėjo Vengrijos rinktinei rezultatu 26:27 (10:14).

M.Dunčius.<br>LRF nuotr.

LRF

Dec 29, 2015, 5:57 PM, atnaujinta Sep 26, 2017, 6:34 PM

Lietuviams pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi sukurti progas atakuoti nuo 6 metrų linijos. Mūsiškiams žaidžiant gynyboje be pagrindinių ekipos gynybos ramsčių, varžovai nesunkiai rasdavo kelią iki lietuvių ginamų vartų. Pirmasis kėlinys baigėsi 10:14 varžovų naudai.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinei pavyko sumažinti atsilikimą ir ekipas skyrė tik vieno įvarčio santykis. Tačiau vengrams iki rungtynių pabaigos pavyko išlaikyti pranašumą, kas varžovams leido iškovoti sunkią pergalę šiame turnyre.

Lietuvos rinktinės gretose rezultatyviausi buvo pagrindinės rinktinės žaidėjai: Mindaugas Dumčius ir Karolis Stropus, pelnę po 5 įvarčius. Po 3 pridėjo Tadas Stankevičius, Skirmantas Plėta ir Gabrielius Virbauskas.

Primename, jog Lietuvos rinktinė šiame turnyre remiasi mažiau nacionalinėje komandoje rungtyniaujančiais rankininkais.

Trečiadienį lietuvių laukia paskutinioji akistata tarptautiniame turnyre Lenkijoje. Lietuvos rinktinė 12:00 išmėgins jėgas su Liuksemburgo komanda. Tiesiogines vaizdo transliacijas galima stebėti internete.