Kalnų slidininkas iš Norvegijos laimėjo ir Šveicarijoje

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 1 min. 48,79 sek.

Tai buvo jau ketvirtoji Norvegijos kalnų slidininko pergalė šioje rungtyje, po kurios jis tapo ir sezono lyderiu varžybų bendrojoje įskaitoje.<br>AP nuotr.

Jan 16, 2016, 9:37 PM, atnaujinta Jun 10, 2017, 11:22 PM

Antrą bei trečią vietas užėmė austrai Hannesas Reicheltas ir Klausas Krollis, nugalėtojui pralaimėję atitinkamai 0,19 bei 0,52 sekundės:

2. Hannes Reichelt (Austrija) 1:48,98

3. Klaus Kroell (Austrija) 1:50,31

4. Dominik Paris (Italija) 1:50,36

5. Christof Innerhofer (Italija) 1:50,38

Planetos taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 5 etapų):

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 436 tšk.

2. Hannes Reichelt (Austrija) 228

2. Guillermo Fayed (Prancūzija) 228

4. Kjetil Jansrud (Norvegija) 195

5. Adrien Theaux (Prancūzija) 192

Pasaulio taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 18 rungčių iš 44):

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 816 tšk.