Ronnie O'Sullivanas sugrįžo su trenksmu

Ronnie O'Sullivanas sutriuškino Barry Hawkinsą 10:1 ir šeštą kartą laimėjo „Masters“ turnyrą.

R.O'Sullivanas laimėjo „Masters“ turnyrą Londone.<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

lrytas.lt,

Jan 17, 2016, 10:49 PM, atnaujinta Jun 10, 2017, 10:01 PM

Pasaulio reitinge 8 vietą užimantis B.Hawkinsas laimėjo pirmą freimą, bet tada R.O'Sullivanas perėmė kontrolę finale Londone.

Penkis kartus snukerio pasaulio čempionas parodė savo klasę trečiajame freime, kai surinko 136 taškus.

Pagal „Masters“ čempionų titulą 40-metis anglas susilygino su Stephenu Hendry.

Pasaulio reitinge 6 vietą užimančiam R.O'Sullivanui tai buvo pirmas rimtas turnyras nuo praėjusio balandžio, kai jis pasaulio čempionato ketvirtfinalyje pralaimėjo Stuartui Binghamui.

R.O'Sullivanas kritikavo save dėl prasto žaidimo pusfinalyje, kuriame jis atsirevanšavo S.Binghamui.

Bet finale jis buvo puikus.

„Jaučiuosi aukščiau mėnulio, – kalbėdamas BBC džiaugėsi biliardo žvaigždė. – Žinojau, kad turiu pakelti savo lygį.

Įprastai nenustembu laimėjęs turnyrą, bet šįkart man tai buvo staigmena, nes žaidžiau po aštuonių mėnesių pertraukos.“

Jis nepasakė, kiek ilgam sugrįžo į aukščiausio lygio varžybas ir ar sieks šeštojo pasaulio čempiono titulo.

„Čia žaidžiau tik savaitę, bet išlaikyti dėmesį 17 dieną pasaulio čempionate yra sunku. Matysime, kaip bus.“

Gyvai: iniciatyvos „4 milijonų Lietuva“ pristatymas