Simona Krupeckaitė atsigauna – laimėjo lenktynes Kinijoje

32-ejų metų lietuvė laimėjo pirmojo etapo ketvirtąjį važiavimą, buvo greičiausia antrojo etapo pirmajame važiavime ir pranoko visas varžoves finale (1-6 vietos).

S.Krupeckaitė laimėjo pasaulio taurės etapą Kinijoje.<br>AFP nuotr.

Jan 17, 2016, 1:13 PM, atnaujinta Jun 10, 2017, 10:27 PM

Varžybose dalyvavo 26 dviratininkės.

Tai buvo pirmoji tokio aukšto lygio varžybose iškovota S.Krupeckaitės pergalė nuo tada, kai ji grįžo į dviračių sportą po motinystės atostogų 2014 metais.

Moterų daugiakovės varžybose Kinijoje lietuvė Aušrinė Trebaitė liko 22-a. 27-erių metų dviratininkė surinko 46 taškus.

A.Trebaitė skrečo lenktynėse buvo 12-a, asmeninio persekiojimo lenktynėse – 13-a, atkrintamosiose lenktynėse – 21-a, 500 m atskiro starto lenktynėse – 24-a, sprinte – 21-a, o grupinėse lenktynėse pelnė 9 taškus.

Nugalėjo 188 taškus surinkusi britė Laura Trott.

Varžybose dalyvavo 24 dviratininkės.

Vyrų sprinto varžybose 20-metis Lietuvos atstovas Vasilijus Lendelis tarp 36 dalyvių liko 22-as. Mūsų šalies dviratininkas atrankoje buvo 22-as, o šešioliktfinalyje pralaimėjo čekui Pavelui Kelemenui.