Savaitė: nuo E.Jankausko pareigų iki S.Krupeckaitės pergalės

Antrą savaitę iš eilės vienas svarbiausių Lietuvos sporto įvykių buvo trenerio paskyrimas. Nauji rūpesčiai užgriuvo ant vieno geriausių Lietuvos futbolininkų Edgaro Jankausko, kuris tapo šalies futbolo rinktinės treneriu. Praėjusią savaitę įvyko Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergale pasibaigęs Lietuvos krepšinio lygos lyderių mūšis, baigėsi Dakaro ralis, kuriame du finišą pasiekę Lietuvos ekipažai užėmė vietas trečiajame dešimtuke, o Simona Krupeckaitė laimėjo keirino varžybas paskutiniajame dviračių treko pasaulio taurės etape.

Simona Krupeckaitė<br>AFP nuotr.

Jan 18, 2016, 10:13 AM, atnaujinta Jun 10, 2017, 9:17 PM

Sausio 11 d. Lietuvos vaikinų (iki 18 m.) futbolo rinktinė Sankt Peterburge V.Granatkino taurės turnyre per penkerias rungtynes neiškovojo nė vienos pergalės ir užėmė paskutinę 14-ąją vietą. Lietuviai keturis kartus pralaimėjo ir sužaidė lygiosiomis su japonais.

Sausio 12 d. Lietuvos futbolo federacijos Vykdomasis komitetas nauju Lietuvos rinktinės treneriu patvirtino Edgarą Jankauską. Jis pakeis pasitraukusį Igorį Pankratjevą.

Sausio 13 d. Klaipėdos „Neptūnas“ krepšinio Europos taurės rungtynėse namie nugalėjo Berlyno ALBA 73:65 ir iškovojo pirmąją pergalę „Last 32“ etape.

Sausio 13 d. Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Kaune pasaulio čempionato atrankos rungtynėse nugalėjo Kosovą 42:23, bet prarado galimybes patekti į kitą etapą.

Sausio 15 d. Kauno „Žalgiris“ krepšinio Eurolygos rungtynėse išvykoje pralaimėjo Madrido „Real“ 86:92 ir patyrė trečiąją iš eilės nesėkmę „Top 16“ etape.

Sausio 16 d. Finišavo Argentinoje ir Bolivijoje vykęs Dakaro ralis. Automobilių klasėje Benedikto Vanago ekipažas („Totyota) užėmė 26-ąją vietą, Antano Juknevičiaus („Toyota“) – 27-ąją. Vaidoto Žalos ekipažas („Seat“) finišo nepasiekė.

Sausio 17 d. Honkonge vykusiame dviračių treko pasaulio taurės paskutiniajame etape Simona Krupeckaitė laimėjo keirino varžybas. Šios rungties bendroje įskaitoje S.Krupeckaitė užėmė trečiąją vietą.

Sausio 17 d. Kaune baigėsi krepšinio Eurolygos jaunių varžybų atrankos turnyras. Finale Kauno „Žalgiris“ nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą“ 87:76. Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Isaiah Hartensteinas („Žalgiris“). „Žalgiris“ iškovojo kelialapį į baigiamąjį turnyrą.

Sausio 17 d. Vilniuje įvyko Lietuvos krepšinio lygos lyderių rungtynės, kuriose Vilniaus „Lietuvos rytas“ nugalėjo Kauno „Žalgirį“ 78:72. „Lietuvos rytas“ šių komandų tarpusavio rungtynes laimėjo po 7 iš eilės nesėkmių.

Sausio 17 d. Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Tuzloje pralaimėjo paskutines pasaulio čempionato atrankos rungtynes Bosnijai ir Hercegovinai 22:31. Lietuviai per 6 rungtynes surinko 6 taškus, grupėje tarp keturių komandų užėmė trečiąją vietą ir nepateko į kitą atrankos etapą.