Danas Rapšys įvykdė dar vieną olimpinių žaidynių normatyvą

Antras šioje rungtyje finišavo britas Adamas Barettas (24,36 sek.).

Danas Rapšys Belgijoje demonstruoja įspūdingus rezultatus.<br>T.Bauro nuotr. iš archyvo

Jan 24, 2016, 7:21 PM, atnaujinta Jun 10, 2017, 7:24 AM

20-metis lietuvis finišavo per 1 min. 56,72 sek. ir iškovojo aukso medalį. Olimpinių žaidynių A normatyvas yra 1 min. 58,22 sek. Buvęs Lietuvos rekordas nuo 2014 metų priklausė tam pačiam D. Rapšiui (1 min. 57,60 sek.).

Primename, kad šeštadienį D. Rapšys triumfavo 100 m distancijoje, kurioje taip pat įvykdė olimpinių žaidynių normatyvą.

Vyrų 50 m plaukimo peteliške rungties finale 20-metis Deividas Margevičius finišavo per 24,25 sek. ir iškovojo aukso medalį.

18-metis Andrius Šidlauskas 100 m plaukimo krūtine finale finišavo per 1 min. 1,49 sek. ir užėmė antrąją vietą. Greičiausiai plaukė uzbekas Vladislavas Mustafinas (1.00,64).