Kalnų slidinėjimo žvaigždei sezonas baigėsi po kraupaus kritimo

Akseliui Lundui Svindalui sezonas baigėsi anksčiau laiko.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-01-24 20:54, atnaujinta 2017-06-10 07:14

Austrijoje vykstančiose planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybose šeštadienį pergalę greitojo nusileidimo rungtyje iškovojo italas Peteris Fillas.

Tai buvo tik antroji 33-jų metų Italijos kalnų slidininko pergalė pasaulio taurės etapuose. Pirmąją jis iškovojo dar 2008-ųjų lapkritį Kanadoje.

Šeštadienį P. Fillas trasą įveikė per 1 minutę 52,37 sekundės ir 0,37 bei 0,65 sekundės aplenkė prizininkais tapusius šveicarus atitinkamai Beatą Feuzą ir Carlo Janką.

Nepasisekė šio sezono lyderiui bendroje įskaitoje norvegui Akseliui Lundui Svindalui, kuris viename iš posūkių griuvo ir smarkiai susižeidė. Malūnsparniu sportininką nugabenus į ligoninę paaiškėjo, kad norvegui sezonas baigėsi – jam nutrūko dešinės kojos kryžminiai kelio raiščiai:

1. Peter Fill (Italija) 1 min. 52,37 sek.

2. Beat Feuz (Šveicarija) 1:52,74

3. Carlo Janka (Šveicarija) 1:53,02

4. Johan Clarey (Prancūzija) 1:53,17

5. Marc Gisin (Šveicarija) 1:53,43

Planetos taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 6 etapų iš 10):

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 436 tšk.

2. Peter Fill (Italija) 291

3. Guillermo Fayed (Prancūzija) 238

4. Hannes Reichelt (Austrija) 228

5. Adrien Theaux (Prancūzija) 224

Pasaulio taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 22 rungčių iš 44):

1. Aksel Lund Svindal (Norvegija) 916 tšk.