Rankinio taurės finalas – be Klaipėdos „Dragūno“

Vyrų finalo rungtynės sekmadienį prasidės 17 valandą.

Alytaus rankininkai įveikė favoritus.<br>LRF nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 20, 2016, 8:19 PM, atnaujinta Jun 7, 2017, 7:37 AM

Staigmeną šeštadienį pusfinalyje pateikę šalies vicečempionai „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai 24:22 įveikė šalies čempioną bei praėjusiais metais taurę iškovojusį šeimininką Klaipėdos „Dragūną“.

Rungtynės vyko permainingai ir jose pirmaujanti ekipa nuolatos keitėsi. Pirmame kėlinyje dominavo abiejų klubų gynyba, o į rūbines komandos išėjo esant lygiam rezultatui – 10:10.

Antrajame kėlinyje žaidimas aikštelėje buvo panašus. Rungtynės vėl vyko taškas į tašką ir tik pačioje mačo pabaigoje sprendėsi nugalėtojas. „Dragūno“ ekipai keletą kartų nepavyko sėkmingai užbaigti savo atakų, o tuo pasinaudoję alytiškiai išsiveržė į priekį ir išplėšė pergalę rezultatu 24:22.

Alytaus komandai 7 įvarčius pelnė Egidijus Micevičius. Jam puikiai talkino Tadas Stankevičius, pridėjęs 6 taiklius metimus.

„Dragūno“ komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Igoris Kopišinskis (7 įv.), Lukas Simėnas ir Remigijus Vaičekauskas (po 4 įvarčius).

Kitame pusfinalio susitikime Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ 24:19 (12:13) nugalėjo sostinės HC „Vilnius“ klubą.

Ir šioje dvikovoje intrigos taip pat neišvengta. Permainingame pirmajame kėlinyje vyko įtempta kova ir nė vienai ekipai nepavykdavo susikrauti didesnio pranašumo. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi minimalia vilniečių persvara rezultatu 13:12.

Antrajame kėlinyje tik dar kartą buvo įrodyta, jog susitiko vienas kito verti varžovai. Tačiau lemiamas lūžis įvyko likus 10 min. iki rungtynių pabaigos. Kauniečiai vis lengviau rasdavo kelią varžovo vartų link, o vilniečiams užpulti nepavykdavo. „Granitas“ pelnė keletą įvarčių be atsako ir susikrovė persvarą, kurios užteko pergalei.

7 įvarčius į vilniečių vartus įmetė Vaidas Drevinskas, po 4 – Modestas Štarolis ir Deivydas Virbauskas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Mindaugas Agurkis, Marius Panavas (po 5 įv.) ir Šarūnas Sakalauskas (4 įvarčiai).