Martinas Fourcade'as neiškovojo penktojo aukso medalio

Norvegijoje pasibaigusio pasaulio biatlono čempionato vyrų 15 km bendrojo starto lenktynes sekmadienį laimėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe – 37 min. 5,1 sek.

Norvegas J.Th.Boe aplenkė sezono lyderį M.Fourcade'ą<br>AFP/Scanpix nuotr.

Mar 13, 2016, 8:17 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 7:52 PM

Antrąją vietą užėmė keturis aukso medalius anksčiau iškovojęs prancūzas Martinas Fourcade'as (atsiliko 2,8 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją – kitas norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (+6,7 sek.; 0).

Moterų 12,5 km bendrojo starto lenktynes sekmadienį laimėjo prancūzė Marie Dorin Habert. Be klaidų šaudžiusi sportininkė distanciją įveikė per 35 min. 28,5 sek.

Antra finišavo vokietė Laura Dahlmeier (+7,3 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją vietą užėmė suomė Kaisa Makarainen (+8,1 sek.; 1).

Lenktynėse dalyvavo po 30 geriausių biatlonininkių pagal ankstesnių rungčių rezultatus.