„Granitas“ išsigelbėjo tik paskutinę rungtynių minutę

Prasidėjęs 17-asis Lietuvos Vivus.lt rankinio lygos turas padovanojo gražią kovą. Tik pačią paskutinę rungtynių minutę Kauno „Granitas“ sugebėjo palaužti Šiaulių SM „Dubysa-Guberniją“ 34:32 (16:16)

Kauno „Granitas“ sugebėjo palaužti Šiaulių SM „Dubysa-Guberniją“<br>LRF nuotr.

Mar 16, 2016, 12:03 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 2:06 PM

Namuose rungtyniavę granitiečiai rungtynes pradėjo buksuodami. Jie Šiaulių rankininkams leido įsiveržti į priekį, o pačių daromos klaidos svarbiais momentais neleido pelnyti įvarčių. Pirmąjį kelinį ekipos baigė 16:16.

Antrojo kėlinio pradžią sėkmingiau žaidė šiauliečiai. Juos gelbėjo itin puikiai žaidęs ekipos vartininkas. Visgi „Granito“ ekipa atsitiesė ir sėkmingai sužaidė rungtynių pabaigą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mindaugas Urbonas. Jo sąskaitoje 9 įvarčiai. Deivydas Virbauskas pridėjo 8 taiklius metimus.

Šiaulių ekipoje net 13 įvarčių pelnė Aivaras Budrys. Artūras Strupas atliko 7 taiklius metimus.

Šiaulių ekipos treneris Arūnas Balčiūnas užsiminė, jog liko patenkintas komandos žaidimu, tačiau vylėsi iškovoti pergalę: „Šiandieninis žaidimas tenkina, tik gaila, kad neiškovojome taškų, kurių mums labai reikėjo. Nenorėčiau išskirti jokio komandos žaidėjo, nes visi pakankamai gerai atliko savo darbą. Kalbant apie „Granitą“, jiems koją pakišo tai, kad kauniečiai mūsų turbūt neįvertino, o kai reikia vytis varžovus, tai visuomet būna labai sunku“.

„Granito“ žaidėjas Deivydas Virbauskas pripažino, jog jautėsi tam tikrų žaidėjų, savaitgalį dalyvavusių studentų čempionato finaluose, nuovargis. Rankininkas taip pat pabrėžė, kad komandai nepavyko nusiteikti šioms rungtynėms.