Sučiuptas dopingą vartojęs Lietuvos lengvaatletis

2016 m. kovo 16 d. 21:00
LLAF
Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) remdamasi Lietuvos antidopingo agentūros gauta informacija ir vadovaudamasi Pasaulio antidopingo kodekso taisyklėmis vasario 22 dieną dėl teigiamo dopingo testo rezultato suspendavo rutulio stūmiką Rimantą Martišauską.
Daugiau nuotraukų (2)
Sausio 30 d. Vilniuje vykusių LLAF taurės varžybų metu buvo vykdyta dopingo kontrolė, kurios metu R.Martišausko organizme rastas draudžiamas preparatas klomifenas (clomiphene – angl.). B mėginio rezultatas taip pat buvo teigiamas.
LLAF sudarys drausmės komisija, kuri sprendimą dėl galimos sportininko diskvalifikacijos priims apsvarsčiusi visas aplinkybes. Komentarai iki galutinio komisijos sprendimo nebus teikiami.
Šiuo metu dopingo tema pasaulyje – labai aktuali. Neseniai Rusijos tenisininkė Marija Šarapova paskelbė, kad vartojo draudžiamą preparatą meldoniumą.
Šis vaistas jau sužlugdė ne vieną rusų sportininką, gali pakirsti ir lietuvius, nes buvo leidžiamas iki pat šių metų, o gaminamas Latvijoje.
Jį daugiausiai vartojo Baltijos šalių ir Rusijos sportininkai.
Visai neseniai Lietuvos sporto padangę buvo sukrėtęs dar vienas dopingo skandalas – kultūristas Nerijus Bružas už atsisakymą duoti mėginį buvo nušalintas aštuoneriems metams.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.