Dvi ėjikės įvykė olimpinį normatyvą

Moterų 20 km ėjime Neringa Aidietytė nuotolį įveikė per 1 valandą 31 minutę 20 sekundžių ir užėmė septintą vietą, o pirmą kartą tokią distanciją įveikusi Živilė Vaiciukevičiūtė sugaišo 1 valandą 35 minutes 33 sekundes ir finišavo devyniolikta.

N.Aidietytė įvykdė olimpinį normatyvą.<br>A.Pliadžio nuotr.

Mar 20, 2016, 1:06 PM, atnaujinta Jun 1, 2017, 4:46 AM

Abi lietuvės įvykdė olimpinį normatyvą, o antroji ir pagerino Lietuvos 19-mečių rekordą.

Nugalėtoja tapo italė Anna Eleonora Giorgi (1:28:05), antra liko brazilė Erica Rocha de Sena (1:28:22), o trečia finišavo portugalė Ana Cabecinha (1:29:11).

Marius Žiūkas 20 km baigė vienuoliktas, o jo rezultatas – 1 val. 22 min. 31 sek. – tik 22 sekundėmis blogesnis už asmeninį rekordą.

Nugalėjo britas Tomas Bosworthas (1:20:41), aplenkęs prizininkais tapusius italą Matteo Giupponį (1:20:52) bei švedą Ato Ibanezą (1:20:54).