Elektroniniai šalmai tekvondo čempionate užtikrino objektyvumą

Vilniuje vykusiame 17-ajame atvirajame Lietuvos tekvondo čempionate kovojo apie 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Lietuvos tekvondo čempionatas.<br>LTF nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Apr 4, 2016, 10:50 AM, atnaujinta May 30, 2017, 2:49 PM

Bendrojoje įskaitoje pirmąją vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos ir „Atžalyno“ klubo atstovai, antrą – Latvijos (LTKMF) atstovai, trečią – Klaipėdos klubo „Cunamis“ sportininkai.

Pirmą kartą Lietuvos tekvondo federacija varžybose naudojo elektroninius šalmus, kurie bus naudojami ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Visi varžybų dalyviai teigiamai įvertino šią naujovę, nes elektroniniai šalmai leidžia objektyviai įvertinti vieno ar kito sportininko pranašumą.

„Šis čempionatas buvo geras Lietuvos rinktinės narių pajėgumo patikrinimas prieš Europos čempionatą vyksiantį gegužės mėnesį Šveicarijoje. Mūsų rinktinės nariai, kurie atstovaus po mėnesio Lietuvai, atstovaus Europos čempionate užtikrintai laimėjo visas kovas ir tapo Lietuvos čempionais“, – džiaugiasi Lietuvos rinktinės vyriausias treneris ir Lietuvos tekvondo federacijos generalinis sekretorius Žymantas Bražiūnas.