Neįtikėtina: keturiolikmetė šaulė nušluostė nosį garsiems asams

Vos tik atšilus orams, Vilniuje šalies šauliai pradėjo naują šaudymo į skrendančius taikinius sezoną, kuris prasidėjo „Sezono atidarymo varžybomis“ apvalioje ir tranšėjinėje aikštelėse.

Alisa Bogdavova

2016-04-06 14:30, atnaujinta 2017-05-30 07:36

Vieni geriausių mūsų šaudymo atstovų buvo kviečiami patikrinti savo pasiruošimą sezonui, nusistatyti naujus tikslus bei pradėti pasiruošimą svarbiausioms metų varžyboms.

Po įtempto pusfinalio tranšėjinėje aikštelėje, kurioje visi sportininkai atliko po 25 šūvius, finale pirmą vietą užėmė daugkartinis Lietuvos čempionas Rytis Sventickas – 9 numuštos lėkštutės iš 15. Antroje vietoje liko Aleksejus Zareckis, nusileidęs tik vienu tašku (8 numuštos lėkštutės iš 15). Trečiają vietą, dėl jos kovojęs su Donatu Kupriu, užėmė svečias iš Latvijos Lauris Sparninšas, numušęs 12 lėkštučių iš 15.

Apvalioje aikštelėje, po finalo su persišaudymais, čempione tapo keturiolikmetė jaunimo rinktinės narė ir stendinio šaudymo viltis Alisa Bogdanova (11+3 lėkštutės), antroje vietoje palikusi kur kas didesnė patirtį turintį Rolandą Lisauską (11+2 lėkštutės). Trečioje vietoje liko taip pat vienas iš šalies šaudymo asų Ronaldas Račinskas (12 lėkštučių iš 15), finale vienu tašku aplenkęs Rolandą Račinskį (11 lėkštučių iš 15).