Be D.Zubraus žaidusi „Sharks“ ekipa pralaimėjo

Likusių ketvirtadienio NHL reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Dainius Zubrus<br>AFP nuotr.

Apr 8, 2016, 10:20 AM, atnaujinta May 30, 2017, 2:13 AM

„Sharks“ ledo ritulininkai namuose 15,9 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 4:5 (1:0, 2:3, 1:2) nusileido trečią pergalę iš eilės iškovojusiai bei į vienuoliktąją poziciją Vakarų konferencijoje pakilusiai „Winnipeg Jets“ (76 tšk.) komandai, nors šiame susitikime pirmavo net tris kartus.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas D. Zubrus per 49 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 baudos minučių.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Joe Pavelskis (11:16), Joe Thorntonas (31:42), Paulas Martinas (35:34) bei Patrickas Marleu (47:03).

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Markas Scheifele'is (29:03 ir 52:02), po vieną – Andrew Coppas (37:59), Blake'as Wheeleris (39:01) ir Dustinas Byfuglienas (59:50).

Tai buvo jau penktoji „Sharks“ klubo nesėkmė namuose per paskutiniuosius šešis susitikimus.

Reguliarųjį sezoną San Chosė komanda baigs sekmadienį namuose dvikova su Arizonos „Coyotes“ ekipa.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai. „San Jose Sharks“ – „Winnipeg Jets“ 4:5 (1:0, 2:3, 1:2)

„Boston Bruins“ – „Detroit Red Wings“ 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

„Carolina Hurricanes“ – „Montreal Canadiens“ 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

„New Jersey Devils“ – „Tampa Bay Lightning“ 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

„New York Rangers“ – „New York Islanders“ 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

„Philadelphia Flyers“ – „Toronto Maple Leafs“ 3:4 (0:2, 1:1, 2:0; 0:1), po pratęsimo

„Washington Capitals“ – „Pittsburgh Penguins“ 3:4 (0:1, 1:2, 2:0; 0:1), po pratęsimo

„Ottawa Senators“ – „Florida Panthers“ 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

„Nashville Predators“ – „Arizona Coyotes“ 3:2 (0:1, 0:1, 2:0; 1:0), po pratęsimo

„Chicago Blackhawks“ – „St. Louis Blues“ 1:2 (0:0, 1:0, 0:1; 0:1), po pratęsimo

„Dallas Stars“ – „Colorado Avalanche“ 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

„Calgary Flames“ – „Vancouver Canucks“ 7;3 (2:2, 3:1, 2:0)

„Los Angeles Kings“ – „Anaheim Ducks“ 2:1 (0:1, 2:0, 0:0).