Lietuvos irkluotojai tęsia kovą dėl medalių Europos čempionate

Brandenburge (Vokietija)

Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris Europos čempionato nugalėtojų titulu džiaugėsi dukart.<br>V.Ščiavinsko nuotr. iš archyvo

May 7, 2016, 2:43 PM, atnaujinta May 26, 2017, 7:58 AM

2013 metų pasaulio čempionės 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 51,100 sek.

Vyrų porinių dviviečių pirmajame pusfinalio plaukime dukart Europos čempionai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris finišavo antri (7.00,200) ir taip pat pateko į finalą.

Triskart Europos čempionas Mindaugas Griškonis laimėjo vyrų vienviečių valčių antrąjį pusfinalio plaukimą (7.38,660) ir irkluos finale.

Kovą dėl medalių tęs ir Lina Šaltytė. Ji moterų vienviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime užėmė trečiąją vietą (8.47,700).

Į finalą pateko ir vyrų porinę keturvietę irkluojantys Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Dominykas Jančionis ir Aurimas Adomavičius. Jie paguodos plaukime finišavo treti (6.30,710).

Deividas Kluonis ir Lukas Dobrovolskis šeštadienį startuos vyrų lengvo svorio porinių dviviečių valčių C finale.