Pirmadienį šeštosiose

„Sharks“ ir „Predators“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

May 10, 2016, 12:19 PM, atnaujinta May 26, 2017, 1:40 AM

Savo aikštėje „Sharks“ komanda laimėjo pirmuosius du serijos mačus 5:2 (0:0, 0:1, 5:1) ir 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) bei penktąjį po pratęsimo 5:1 (2:1, 2:0, 1:0), tačiau trečiąsias bei ketvirtąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) ir 3:4 (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1; po trijų pratęsimų).

Pirmadienio dvikovoje lietuvis per 7 žaidimo minutes (7:12) kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Per du susitikimus atkrintamosiose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštėje praleido beveik 19 minučių (18:37), per kurias kartą metė į varžovų vartus, blokavo priešininkų metimą ir išvengė baudos minučių.

38-erių metų puolėjas D. Zubrus reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.

Šeštosiose serijos rungtynėse „Sharks“ ledo ritulininkai dukart pirmavo svečiuose – po dviejų Chriso Tierney'o (9:55 ir 11:51) įvarčių 2:0 ir po tikslaus Logano Couture'o (50:04) metimu 3:2.

Tačiau šeimininkams pavyko abusyk išlyginti rezultatą – per pagrindinį laiką po kartą pasižymėjo Romanas Josis (15:27), Ryanas Johansenas (41:25) bei Colinas Wilsonas (52:44), o pergalingą įvartį pratęsimo pradžioje įmušė Viktoras Arvidssonas (62:03).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas šioje dvikovoje atrėmė 28 varžovų metimus iš 32-jų, o šeimininkų vartininko Pekka Rinne's sąskaitoje – 15 atremtų svečių metimų iš 18.

Lemiamas – septintąsias – serijos rungtynes komandos ketvirtadienį žais San Chosė.

Kitose Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos šeštosiose pusfinalio rungtynėse Dalaso „Stars“ ledo ritulininkai svečiuose 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) įveikė Sent Luiso „Blues“ komandą ir taip pat išlygino serijos rezultatą 3-3.

Lemiamos – septintosios – šios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Dalase.