Pratęsimai būna ir boulingo mače

2015-2016 metų Lietuvos boulingo asmeniniame čempionate baigėsi paskutinis reitingo turnyras, po kurio paaiškėjo visi finalinių varžybų dalyviai. 6-asis reitingo turnyras savaitę vyko Kaune, o geriausi Lietuvos boulingo žaidėjai kovojo dėl „YIT Kaustos“ įsteigtų taurių ir kitų prizų.

Aidas Daniūnas

May 12, 2016, 12:42 PM, atnaujinta May 25, 2017, 8:54 PM

Vyrų I divizione vėl geriausiai sekėsi Aidui Daniūnui („Straikas plius“, Kaunas), pusfinalyje 255:201 įveikusiam bendraklubį Liną Sasnauską, o finale po gražios kovos 225:217 palaužusiam Paulių Bagodną („Sportinio boulingo asociacija“, Kaunas).

Pastarasis sportininkas pusfinalyje sužaidė lygiosiomis 222:222 su Kristijonu Sergejevu („Straikas plius“), bet pateko į finalą dėl sėkmingesnių papildomų metimų. Mažajame finale K. Sergejevas tvirtai įveikė L. Sasnauską 257:211.

II divizione pergalę šventė šiaulietis Audrius Biliūnas (Šiaulių BK), finale 188:178 pranokęs Roką Rudžinską (Žirmūnų BK, Vilnius). Trečioji vieta atiteko Rolandui Čebatoriūnui, (ABA, Vilnius) 184:154 įveikusiam Paulių Spancerną (Jungtinis BK, Kaunas).

Moterų varžybų laimėtoja kiek netikėtai tapo Violeta Musteikienė („Apolonas“, Vilnius), pusfinalyje 194:182 palaužusi Laimą Spancernienę (JBK, Kaunas), o finale 209:171 – Rūtą Ryliškienę (ABA, Vilnius).

Per mačą dėl trečiosios vietos Daiva Perminienė (Klaipėdos BK) atsitiesė po pralaimėjimo pusfinalyje R. Ryliškienei 166:196 ir įveikė L. Spancernienę 213:190.

Lietuvos asmeninio čempionato finalo varžybos vyks birželio 4-5 dienomis, Šiauliuose.

Jose dalyvaus per visus 6 reitingo turnyrus geriausius rezultatus pademonstravę 24 vyrai (I ir II divizionai) ir 9 moterys. Taip pat savo čempionus išsiaiškins senjorai ir jauniai.

Tarp vyrų I diviziono reitingo lyderiu po 6 etapų liko P. Bagdonas, laimėjęs 2 etapus ir 3 kartus buvęs antras. Tai leido pelnyti 440 taškų. Antras liko A. Daniūnas (412), trečias – K. Sergejevas (312), būtent dėl pergalės Kaune minimaliai aplenkęs L. Sasnauską (307).

Moterų reitinge pirmąsias 3 vietas užėmė D. Perminienė (440), laimėjusi 3 turnyrus, Leta Anužienė (Klaipėdos BK; 332) ir Jūratė Palaimaitė („Straikas Plius; 317). Nuo prizininkių mažai atsiliko V. Musteikienė (309) ir R. Ryliškienė (304).