Vilniaus kultūrizmo ir fitneso čempionate – ukrainiečio triumfas

Šeštadienį vykusiose atvirosiose

A.Kozyra prieš savaitę tapo ir Europos čempionu.<br>Instagram nuotr.

May 15, 2016, 2:00 PM, atnaujinta May 25, 2017, 1:07 PM

Moterų bikinio varžybų absoliučia čempione tapo Lietuvos atstovė Lina Kudrickė. Ji nugalėjo ūgio kategorijoje virš 168 cm. Šioje kategorijoje antra liko Ramona Žiauberytė, trečia – Asta Kočėnaitė.

Kategorijoje iki 168 cm nugalėjo Sandra Kazlauskienė. Antrąją vietą užėmė Laima Petrukonytė, trečiąją – Viktorija Sadovskaja.

Moterų kūno fitneso varžybose triumfavo Daiva Žuvaitienė. Antroji vieta atiteko Mildai Veverskei, trečioji – Sigitai Geibienei.

Vyrų kultūrizmo absoliučiu nugalėtoju tapo Europos čempionas ukrainietis Adamas Kozyra. Svorio kategorijoje svorio kategorijoje virš 90 kg už ukrainiečio išsirikiavo Deividas Dubinas ir Gražvydas Grubas.

Kategorijoje iki 90 kg nugalėjo Aleksandras Ponidzelskis. Antrąja vieta tenkinosi Juozas Šimelevičius, trečiąja – Aleksejus Riazancevas.

Vyrų klasikinio kultūrizmo rungtyje pirmąją vietą užėmė Deividas Gūžys, antrąją – Svajūnas Misiūra, trečiąją – Nerijus Tamošaitis.

Vyrų „physique“ varžybose nugalėjo Linas Petraitis, antras liko Aivaras Gavrilovas, trečias – Liudas Vaisieta.

Naujokų kultūrizmo nugalėtoju tapo Giedrius Plečkaitis. Aukso medalius taip pat pelnė Edvinas Pupkis (vaikinų kultūrizmas, iki 18 metų), Edgaras Gladas (vaikinų kultūrizmas, iki 23 metų), Mantas grubis (vaikinų klasikinis kultūrizmas, iki 23 metų), Viktorija Sadovskaja (merginų bikinis, iki 23 metų) ir Elėja Lukytė (merginų kūno fitnesas, iki 23 metų).

Geriausiu klubu tapo Marijampolės „Tauras“, o geriausiu treneriu pripažintas Rinaldas Česnaitis.

Atvirajame Vilniaus čempionate varžėsi 87 dalyviai iš Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos ir Didžiosios Britanijos.