Anykščiuose nuotykių lenktynes laimėjo latviai

Anykščiuose šeštadienį vyksta nuotykių lenktynės „Nykštietiškas triatlonas“.

Anykščiuose šeštadienį vyksta nuotykių lenktynės „Nykštietiškas triatlonas“.<br>V.Tutkutės nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2016-05-21 17:36, atnaujinta 2017-05-24 19:05

Praėjus beveik 4 val. nuo starto paaiškėjo pagrindinės trasos „Armijai ir civiliams“ nugalėtojai.

Važbybas laimėjo komanda „E-Bike iš Latvijos, užtrukusi 3 val. 58 min. 43 sek.

Komandos nariai Andris ir Jaris džiaugėsi pergale ir pažadėjo dalyvauti ir kitais metais.

Antrąją vietą užėmė komanda „Salomon adventure team“ – Gytis ir Andrejus trasą įveikė per 4 val. 20 min. 39 sek.

Trečią vietą pelnė – komanda „Baltų lokys“, komandos nariai Viktoras ir Tomas trasą įveikė per 4 val. 24 min. 52 sek.