Dainiaus Zubraus komanda – per žingsnį nuo NHL finalo

Penktosiose Šiaurės

D.Zubraus komanda serijoje pirmauja 3:2.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2016-05-24 08:19, atnaujinta 2017-05-24 12:10

Pirmąjį mačą svečiuose „Sharks“ komanda pralaimėjo 1:2 (1:1, 0:1, 0:0), o antrajame šventė pergalę 4:0 (1:0, 1:0, 2:0). Serijai persikėlus į San Chosė areną šeimininkai laimėjo trečiąjį susitikimą 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), tačiau ketvirtajame nusileido varžovams 3:6 (0:2, 0:2, 3:2).

Šeštadienio dvikovoje lietuvis per 12 su puse žaidimo minutės (12:33) nepasižymėjo ir išvengė baudos minučių.

Per aštuonis susitikimus atkrintamosiose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 1 valandą ir 35 minutes ir 54 sekundes, per kurias įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

38-erių metų puolėjas D. Zubrus reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.

Po du įvarčius nugalėtojams ketvirtajame mače pelnė Joelis Wardas (24:37 ir 59:27) bei Joe Pavelskis (38:33 ir 40:16), po vieną – Marcas-Edouardas Vlasičius (3:51) bei Chrisas Tierney'us (59:06).

„Blues“ gretose įvarčiais pasižymėjo Jadenas Schwartzas (7:04), Troy'us Brouweris (15:08) ir Robby's Fabbris (31:58).

San Chosė komandos vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 18 aikštės šeimininkų metimų iš 21, o „Blues“ ekipos vartus ginęs Jake'as Allenas atrėmė 21 varžovų smūgį iš 25.

Šeštąsias serijos rungtynes ekipos trečiadienį žais San Chosė.