R. Meilutytė vėl pelnė auksą, G. Titenio laimikis – sidabras

Antrą pergalę Italijoje

Rūta Meilutytė Italijoje nuskynė du aukso medalius.<br>T.Bauro nuotr. iš archyvo

2016-06-25 21:02, atnaujinta 2017-05-20 16:08

Olimpinė čempionė R. Meilutytė šeštadienį 50 m krūtine rungties finale sugaišo 30,29 sekundės ir 0,75 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią italę Arianną Castiglioni bei 0,80 sekundės – trečiojoje pozicijoje finišavusią švedę Jennie Johansson.

Penktadienį pajėgiausia Lietuvos plaukikė triumfavo 100 m krūtine rungtyje.

Vos 0,06 sekundės iki antrosios pergalės pritrūko Giedriui Titeniui. Išvakarėse taip pat laimėjęs 100 m krūtinė rungties finalą šeštadienį perpus trumpesniame nuotolyje sugaišo 27,34 sekundės ir finišavo antras.

Nugalėtoju tapo Cameronas van der Borghas (27,28 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, o trečias liko italas Nicolo Martinenghi (27,42 sek.).

Sekmadienį savo rungtyse plauks Tadas Duškinas (50 m peteliške), Giedrius Titenis (200 m krūtine) ir Mindaugas Sadauskas (100 m laisvu stiliumi).