„Tour de France“ starte – brito pergalė, ispano žaizdos

Šeštadienį Prancūzijoje prasidėjusių 103-iųjų prestižinių dviračių lenktynių „Tour de France“ pirmajame etape lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) užėmė 65-ąją vietą.

M.Cevandishas laimėjo pirmąjį „Tour de France“ etapą.<br>AP nuotr.
A.Contadoras susižeidė petį.<br>AP nuotr.
A.Contadoras susižeidė perį.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jul 2, 2016, 7:20 PM, atnaujinta May 20, 2017, 1:20 AM

Nugalėjo britas Markas Cavendishas („Dimension Data“). Jis 188 km nuvažiavo per 4 val. 14 min. 5 sek.

Antrąją vietą po finišo spurto užėmė vokietis Marcelis Kittelis („Etixx-Quick Step“), trečiąją – slovakas Peteris Saganas („Tinkoff“).

R.Navardauskas finišavo su grupele, kuri lyderiui pralaimėjo 42 sek.

Pirmajame etape pučiant stipriam vėjui dviratininkai neišvengė griūčių.

Dusyk šių varžybų nugalėtojas Alberto Contadoras krito kartu su dar keliais sportininkais per posūkį.

Ispano dešinysis petys buvo sužeistas, marškinėliai praplyšę, bet jis tęsė lenktynes ir greitai pavijo peletoną, padedamas „Tinkoff“ komandos draugų.

Čempiono titulą ginantis Chrisas Froome'as finišavo saugiai su pagrindine grupe.

Sekmadienį dviratininkams teks įveikti 183 km distanciją.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis liepos 24 dieną.