Talentingas plaukikas įšoko į olimpinį laivą

19-metis Lietuvos plaukikas Andrius Šidlauskas iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

A.Šidlauskas įvykdė olimpinį normatyvą.<br>V.Dranginio nuotr.

Jul 2, 2016, 12:24 PM, atnaujinta May 20, 2017, 2:10 AM

Lietuvis atvirojo Liuksemburgo čempionato 100 m plaukimo krūtine atrankoje finišavo per 1 min. 0,53 sek. ir įvykdė olimpinių žaidynių A normatyvą.

A normatyvas yra 1 min. 0,57 sek.

Finale šeštadienį A.Šidlauskas finišavo per 1 min. 1,06 sek. ir aplenkė visus septynis varžovus.

Antras finišavo italas Claudio Fossi (1.01,71).

Panevėžietis A.Šidlauskas pernai laimėjo du medalius – aukso ir sidabro Europos žaidynėse Baku, kur plaukimo varžybose lenktyniavo jauni atletai.

Krūtine 100 m rungties olimpinį normatyvą yra įvykdęs ir tituluotas mūsų šalies plaukikas Giedrius Titenis.