Tekvondo kovotojai – Europos čempionato bronzos medalis

Klaudija Tvaronavičiūtė iškovojo Grozne vykusio Europos jaunimo tekvondo čempionato bronzos medalį svorio kategorijoje iki 53 kg. Šiaulietę treniruoja Romualdas Montvidas.

K.Tvaronavičiūtė tapo Europos čempionato prizininke.<br>LTF nuotr.

Jul 25, 2016, 12:37 PM, atnaujinta May 17, 2017, 8:53 PM

Lietuvė pagal reitingą iškart pateko į ketvirtfinalį ir laukė aštuntfinalio poros nugalėtojos. Ja tapo Zehra Dosucukur, 16:3 nugalėjusi ukrainietę Anastasiją Korsak.

Kovoje dėl vietos ant pakylos Klaudija užtikrintai nugalėjo Turkijos atstovę ir pateko į pusfinalį.

Tačiau dėl patirtos traumos Klaudija pusfinalyje negalėjo kovoti visa jėga – jai teko pripažinti Tatjanos Kudašovos iš Rusijos pranašumą.

„Bronzos medalis Europos jaunimo čempionate – tai pasiekimas, kurį mes planavome. Stebint Klaudijos tobulėjimą ateityje tikimės dar aukštesnių rezultatų“, -sakė Lietuvos tekvondo federacijos generalinis sekretorius ir rinktinės treneris Žymantas Bražiūnas.

Pirmoji čempionato diena lietuviams nebuvo sėkminga. Andrius Klemas (iki 54 kg) pirmąją kovą 5:15 pralaimėjo pirmąją kovą Rusijos atstovui Abubakarui Dasikui Chasijevui.

Čečėnijoje vykusiame čempionate dalyvavo apie 300 atletų.