Julija Jefimova ir vėl sulaukė pykčio: šįkart išsiliejo švedė

Julijos Jefimovos pavardė Rio žaidynėse skambėti nenustoja. Rusijos plaukikė pirmąjį kartą buvo sutikta švilpimu, o jos varžovės arba negailėjo jai kritikos, arba pareiškė, kad neketina kalbėti apie tokią sportininkę.

J.Jefimova sulaukia vis piktesnių žodžių.<br>AP nuotr.
J.Johansson (dešinėje) pyksta ant J.Jefimovos.<br>lrytas.lt montažas
Daugiau nuotraukų (5)

Aug 8, 2016, 1:09 PM, atnaujinta May 16, 2017, 1:22 PM

Netikėtai po dopingo skandalo vietą Rio žaidynėse gavusi J.Jefimova rugpjūčio 9 dienos ankstų rytą (04 val. 54 min.) su Rūta Meilutyte ir kitomis varžovėmis kovos dėl 100 m plaukimo krūtine aukso.

Dėl aukso kovoti svajojo ir Švedijos plaukikė Jennie Johansson.

Bet 28 metų plaukikė, kuri 2015 metų pasaulio čempionate Kanadoje 50 m distancijoje iškovojo auksą, nepateko į finalą.

J.Johansson buvo tame pačiame plaukime, kaip ir R.Meilutytė. Švedijos sportininkė ir atsiliko nuo antrąją vietą savo plaukime užėmusios lietuvės.

Distanciją ji įveikė per 1 min. 07,06 sekundės.

Sportininkė troško žengti į finalą, bet po antrojo pusfinalio plaukimo ji liko už borto.

Antrąjį pusfinalį laimėjo J.Jefimova.

Praėjus keletui valandų po plaukimo J.Johansson socialiniame tinkle „Instagram“ išliejo savo pyktį.

„Vietą užėmė žmogus, kuris to nenusipelnė“, – pareiškė J.Johansson.

Sportininkė neslėpė, kad pralaimėjimas – labai skaudus.

„Šią naktį išliejau daug ašarų. Buvo labai malonu plaukti šalia nuostabių draugių, bet buvau devinta. Mano širdis ir protas bus finale, nors tą takelį užėmė žmogus, kuris to nenusipelnė“, – sakė J.Johansson.

Neseniai amerikiečių plaukimo žvaigždė Lilly King, kuri laimėjo 100 m plaukimo krūtine atranką ir pusfinalį irgi piktinosi J.Jefimova.

L.King nepatiko, kad laimėjusi savo plaukimą J.Jefimova į viršų iškėlė pirštą.

Pati J.Jefimova apie kritiką kalbėti nenori.