S. Ritteris ir M. Griškonis dominuoja: kovos dėl aukso medalių

Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis nėra vienas kitą puikiai pažįstantys irkluotojai, tačiau jie dar kartą parodė, kad profesionalumo lygis – vertas aukso. Lietuvos dvivietė dominavo atrankoje ir neužleido puikių pozicijų pusfinalyje.

V.Dranginio/LTOK nuotr.
M.Griškonis ir S.Ritteris pateko į finalą.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2016-08-09 16:25, atnaujinta 2017-05-16 09:40

S.Ritteris ir M.Griškonis pusfinalyje savo plaukime atlaikė visą konkurenciją ir buvo pirmi. Jie distanciją įveikė per 6 min. 14,61 sek.

Lietuvos irkluotojai 500 m distanciją įveikė pirmieji (1 min. 28,4 sek.). S.Ritteris ir M.Griškonis padidino atstumą nuo varžovų ir 1000 m ribą kirto per 3 min. 02,74 sek.

1500 m distanciją M.Griškonis ir S.Ritteris kirto po 4 min. 38,48 sek.

Antrąją vietą tame pačiame pusfinalyje užėmė italai Francesco Fossi ir Romano Battisti (6 min. 15,24 sek.). Treti buvo prancūzai Hugo Boucheronas ir Matthieu Androdias (6 min. 16,15 sek.).

Į A finalą kiek anksčiau pateko ir dvivietininkės Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė. Lietuvės pusfinalyje buvo antros, nors pirmavo iki pat finišo.

S.Ritteris ir M.Griškonis irklavo antrajame pusfinalyje. Į A finalą iš pirmojo pateko Kroatijos, Didžiosios Britanijos ir Norvegijos sportininkai.

Pirmąją vietą užėmė kroatai broliai Martinas ir Valentas Sinkovičiai (6 min. 12,27 sek.).

Norvergijos atstovai Kjetilas Borchas ir Olafas Tufte – antri (6 min. 13,50 sek.).

Britai Jonathanas Waltonas ir Johnas Collinsas užkirto kelią į A finalą 2012 metų žaidynėse bronzą laimėjusiems Naujosios Zelandijos atstovams. Britai distanciją įveikė per 6 min. 13,83 sek.